Televizní stolek v rustikálním stylu s možností výběru moření typ 18 D KN642

Televizní stolek v rustikálním stylu s možností výběru moření typ 18 D KN642

Televizní stolek má jedny dvířka. Svůj vzhled má navržený v rustikálním stylu. Úchytky jsou vyrobené z kovu. Čela jsou vyrobena z kvalitního masivního dubového dřeva. Korpus je z přírodní dubové dýhy. Máte možnost výběru moření. Doporučujeme se o dřevo starat čistým, suchým a měkkým hadříkem. Tento TV stolek patří do sektorové sestavy, ze které si lze seskládat obývací pokoj či jídelnu.
Dodáváno v demontu. … Zákazníky doporučované Stolek pod televizi

Televizní stolek ANTICCA RTV2S dub monument

Televizní stolek ANTICCA RTV2S dub monument

TV stolek Anticca RTV2S v barvě dub monument.
Moderní kolekce v barvě dub monument a netypická 5 cm silná dvířka bez úchytů.
Televizní stolek obsahuje 2 zásuvky.
Materiál: korpus – dřevotříska s fólii finish, hrany PVC / čela zásuvek – 5 cm hrubá komůrková deska s fólii finish, hrany PVC / kolejničky s tichým dovíráním.
Dodáváno v demontu. … Pořiď si Stolek pod televizor

Televizní stolek 120×41 cm v dekoru dub sonoma typ 027 KN836

Televizní stolek 120x41 cm v dekoru dub sonoma typ 027 KN836

Televizní stolek má jednoduché ale zároveň moderní provedení. Po stranách se nachází dvířka, za které lze uschovat DVD, CD nebo ovladače. Uprostřed se nachází polička, která vytváří místo pro wi-fi, herní konzoli nebo DVD přehrávač. Stolek je vyrobený z kvalitního lamina v dekoru dub sonoma s jasně viditelnou strukturou dřeva. Vše je hraněné ABS páskou. V naší nabídce naleznete stůl i v jiné barvě, nebo také v jiném rozměru.
Dodáváno v demontu. … Famózní Dlouhe televizni stolky

RTV skříňka ANITA

RTV skříňka ANITA

Televizní stolek s policemi značkového výrobce Pyka, který si potrpí na kvalitě a detailech. Nábytek je vyráběn v rustikálním duchu, který je dnes velmi populární. Čela jsou vyrobena z masívního dubového dřeva, korpusy z přírodní dubové dýhy. Máte možnost výběru moření. Dřevo je třeba čistit suchým měkkým hadříkem, je možné též používat prostředky na konzervaci a ochranu dřeva neobsahující silikon. Elegantní úchyty jsou z kovu. Skříňka obsahuje praktickou zásuvku. … Prodej: Tv stolek na nožkách

Televizní stolek ORLAND RTV2S/90 třešeň orland

Televizní stolek ORLAND RTV2S/90 třešeň orland

Elegantní vysoký TV stolek Orland RTV2S/90 se dvěma zásuvkami (skrytý, částečný plnovýsuv). Na zadní stěně police jsou 2 otvory pro kabely.
Barevné provedení: třešeň orlando.
Pojezdy Quadro, kovové úchyty Siro.
Materál: korpus lamino, lišty dřevo, čela MDF, nožky bukové dřevo.
Série Orland je nábytek klasického vzhledu s vlivem orientu. Prakticky řešené prvky umožní maximální využití prostoru. Můžete si vybírat ze tří zajímavých barev: třešeň orland, dub bělený nebo dub mocca.
Dodáváno demontované. … Pořiď si Akce tv stolek